Tanıtım Yazısı

Tüm Kategoriler

Blog (63)

Dergi (1)

Dizi - Film (3)

Eğitim (2)

Ekonomi (17)

Emlak (1)

Film (3)

Haber Sitesi (381)

İngilizce (4)

Kadın ve Moda (66)

Öğrenci (2)

Otomobil (11)

Oyun (8)

Sağlık (16)

Spor (2)

Teknoloji (52)

Turizm (8)

Webmaster (1)

Yelken / denizcilik (1)

Yemek (7)

Sıkça Sorulan Sorular

Medyaek olarak 24 kategoride 600’den fazla web sitesini sizler için sunuyoruz. Bunların arasından dilediğinizi seçip backlink tanıtım yazısı satın alabilirsiniz.

Yapmanız gerekenler, ürününüzü seçip 3 farklı anahtar kelime belirlemektir. Ardından yazınızı yükleyerek satın alma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Yazıyı satın aldıktan sonraki 24 saate kadar yazınızı yayınlanır.

Tanıtım yazısı, siteniz için başka bir siteden backlink almak için oluşturulan yazılardır. Tanıtım yazıları ile alakalı ve kaliteli web sitelerinden backlink alabilirsiniz. Bu sayede Google’ın gözünde otoriter bir site haline gelirsiniz.

Tanıtım yazısı fiyatları, tanıtım yazısı satın aldığınız platforma göre değişiklik gösterir. Medyaek ile çeşitli fiyatlardaki sitelerden tanıtım yazısı satın alabilirsiniz. Haber siteleri, dizi-film siteleri, ekonomi siteleri ve daha pek çok kategorideki siteden tanıtım yazısı satın almak için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Sitelerin fiyat aralığı 20 TL’den 10.000 TL’ye kadar değişiklik göstermektedir.

Tanıtım yazısı yazarken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır. Bunlar;

  • Tanıtım yazısında ürün veya hizmetlerinizi doğru bir şekilde aktarın
  • Kullanıcının rahatça okuyabileceği yazılar oluşturun.
  • Noktalama işaretleri ve imla kurallarına dikkat edin.
  • Yazı içerisinde sitenize çok fazla link çıkışı yapmayın. Maksimum 3 link çıkışı yeterli olacaktır.
  • Oluşturduğunuz yazı özgün olmalı.

Backlink nedir sorusuna en basit şekilde şöyle cevap verebiliriz. Backlink, web sitenizin herhangi bir url adresinin internetteki farklı bir web sitesinin ana sayfasında ya da diğer sayfalarında yayınlanmasıdır.

Baktığımızda backlinkler, arama motorlarının çalışma mantığı açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Yani Google, Yandex ve Bing gibi büyük arama motorlarının algoritmalarına göre backlinkler, web sitesinin arama motorlarındaki doğal sıralamalarını doğrudan etkiliyor. Backlinklerin bu kadar önemli olması nedeniyle backlink ile ilgili bazı sorular sık sık sorulmaya başlanmıştır.

Günümüzde internetsiz bir hayat düşünmek neredeyse imkansızdır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte günlük hayatımızın birçoğunu internet üzerinden yaptığımız işlemelere ayırıyoruz. Örneğin; faturalarımızı ödüyoruz, sosyal medyada vakit geçiriyoruz, çeşitli konular ile ilgili araştırmalar yapıyoruz, bunlar gibi daha pek çok örnek verebiliriz. Tüm bunları göz önüne aldığımızda markaların interneti bir reklam aracı olarak kullanabildiğini düşünebiliriz.

Markalar ya da web siteleri fark etmeksizin, arama motorlarında daha üste çıkarak potansiyel müşterilerine daha kolay ulaşmak için çeşitli çalışmalar yapıyor. Bu çalışmalardan biri de Backlink’lerdir. Başka bir sitenin herhangi bir sayfasına kendi linkinizi koyarak arama sonuçlarında daha üste çıkabilir ve potansiyel site ziyaretçilerinize daha kolay ulaşabilirsiniz.

Backlink satın almak zararlı mı sorusuna net bir cevap veremeyiz. Çünkü backlink satın almak oldukça önemli ve mutlaka takip edilmesi gereken bir işlemdir. Yani backlink satın alma işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız oldukça titiz olmalısınız, aksi halde beklediğiniz sonuçları alamayıp zarara uğrayabilir ya da sitenizin banlanmasına neden olabilirsiniz. 

Meydaek olarak backlink tanıtım yazısı alanında hizmet veriyoruz. Backlink satın almak ya da backlink hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, iletişim kanallarımızdan birini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Backlink satın almak zararlı mı sorusuna net bir cevap veremeyeceğimizi söylemiştik. Çünkü backlink satın almak oldukça önemli işlemdir ve satın alınan backlinkin kaliteli olması çok önemlidir. Kaliteli backlink aynı içerikli siteler ile sağlanmalıdır. Yani aslında rekabet içinde olduğunuz sitelerden backlink alarak ortak müşterilere hitap edebilir ve ilgi alanı sitenizin amacına uygun potansiyel müşterileri daha kolay çekebilirsiniz. 

Kaliteli backlinkin başka bir yolu ise kalıcı internet sitelerinden backlink almaktan geçer. Yani ömrü kısa olan, bir amaç için kullanıldıktan sonra popülaritesini kaybedecek olan siteden backlink almaktansa uzun süreli kalıcı olacağı garanti olan sitelere yönelmelisiniz. Çünkü backlink satın aldığınız sitenin kapanması durumunda ciddi ziyaretçi kayıplarına uğrayabilir ve arama motoru optimizasyonunda eski konumunuza dönebilirsiniz. Yani seçim yaparken oldukça dikkatli olmalısınız.

Ücretsiz veya ücretli bir şekilde backlink alabileceğiniz birçok site bulunmaktadır. medyaek.com olarak haber sitelerinden ekonomi, eğitim ve daha pek çok alandaki sitelerden üzerinden backlink satışı yapıyoruz. Backlink satışı hizmetimizden yararlanarak sizde sitenizin performansını yükseltebilirsiniz.

Sepet

Giriş yap

Hesabınız yok mu?